moshi
12 بهمن 1401 - 13:54

بیانیه گام دوم انقلاب براساس منظومه توحیدی تمدن ساز ابلاغ شده است

تربت حیدریه ـ امام جمعه شهرستان تربت حیدریه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی براساس منظومه توحیدی تمدن ساز ابلاغ شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد معلمی صبح چهارشنبه در دیدار با مسئولان اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب برگرفته از منظومه توحیدی ایشان به همه مسائل در تمام حوزه‌ها اعم از امنیت، سیاست داخلی و خارجی، فرهنگی و اجتماعی است و همه ابلاغیات و ارشادات بر اساس این نگاه عمیقی است که برنامه راهبردی کشور را به پیش می‌برد.

امام جمعه تربت حیدریه بیان کرد: یکی از عوامل ماندگاری انقلاب‌ها رهبران آن هستند و هنوز امام راحل بطور کامل برای مردم شناخته شده نیست، اما امروز وظیفه ما هست در خصوص رهبر فرزانه انقلاب شناخت بیشتری پیدا کنیم.

حجت الاسلام معلمی گفت: خیلی از جریانات سیاسی داخل کشور این نگاه توحیدی را درک نمی‌کنند وحتی انتقاداتی هم دارند و این در حالی است که منظومه و نگاه توحیدی تمدن سازی است که هدف و قله وسیعی هدف قرار داده و برای رسیدن به آن راهبردها را طراحی می‌کند.

وی بیان کرد: رهبری معظم یک توصیه گر تنها نیست بلکه در همه حوزه‌ها حضور جدی دارند و شخصاً راهبری و مدیریت می‌کنند.

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در علوم انسانی مفاهیم جدیدی در بین اهل این علوم قرار دادند؛ مفاهیمی مانند؛ بیداری اسلامی و پیچ تاریخی که بیشترین این مفاهیم از سوی ایشان مطرح شد.

وی ادامه داد: در حوزه امنیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که خود را سرباز ولایت می‌دانست امنیت را در غرب آسیا بوجود آورد و اگر در عرصه فرهنگ و اقتصاد اشخاصی همچون حاج قاسم و فخری زاده می‌داشتیم امروز وضعیت مان بهتر بود.

مسئولان دستگاه‌های اجرایی مجموعه اداری خود را به جشن انقلاب مزین کنند

در ادامه علی اکبر کی پور، فرماندار تربت حیدریه نیز اظهار کرد: نظام استکبار به این نتیجه رسیده مردم تا زمانی که حرف خدا را می‌شنود انقلاب و نظام متوقف نخواهد شد لذا می‌خواهد این ارتباط را از بین ببرد، بر همین اساس مسئولان دستگاه‌های اجرایی سعی کنند این هنر را داشته باشند تا این ارتباط را تقویت کنند و شیوه امامین انقلاب را در حیطه وظایف خود رعایت تا جامعه از نظام اداری رضایت بخش بهره مند شود.

فرماندار تربت حیدریه افزود: امسال یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی ایام الله دهه فجر است و مسئولان حداقل فضای اداری خود را به جشن انقلاب مزین کنند، چرا که وقتی مجموعه نظام اداری، انقلاب را در حیطه اداری خود تقویت کند اثر معنوی را بر مخاطبان آن اداره خواهد گذاشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1012787